
Galerie Bloemendaal presenteert een nieuwe zomertentoonstelling onder de naam: VERBONDEN IN VERSCHEIDENHEID
Het werk is uiteenlopend en vaak heel vernieuwend: pentekeningen met batiktechnieken, twee en drie dimensionaal werk op papier, beelden in steen, sieraden, ruimtelijk werk van diverse materialen en schilderijen.

Tijdens de tentoonstelling kunt u werken bewonderen en aanschaffen van Angeline Rood, Sonja Andela, Ada van Wonderen, Gea Snijders, Joke Hoogendoorn.


Speciaal is tijdens deze zomertentoonstelling de Hommage aan Margriet Knies (1942-2019). Margriet woonde en werkte lange tijd in Frankrijk. In 2015 keerde ze terug naar Soest, Nederland. Begin dit jaar overleed ze in Bloemendaal. Margriet Knies schreef over haar werk: 'Zin in schilderen krijg ik, denkend aan wat ik zag in de natuur -hier en ver hier vandaan- aan vormen en vooral kleuren, in werkelijkheid en in mijn fantasie'.

Comments